KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Takım

Erkek Çocuk Takım

Erkek çocuklar hareketlilikleri ile ve haylazlıkları ile bilinirler. Sürekli hareket eden çocuklarda da üstlerini ve kıyafetlerini kirletme durumu söz konusu olduğundan dolayı sürekli değiştirmek gerekir. Böyle zamanlarda onlara alınan takımlar oldukça işe yarayacaktır.

Erkek çocuklar için hazırlanan takım kıyafetler tam onların zevkine uygun olan arabada modelleri veya sade modellerde olan giysilerdir. Aslında kız çocukları daha süslü olarak bilindiği için daha fazla çeşit yapıldığı söylense de erkekler için de durum böyledir. Onların hoşuna gidecek birçok model ve desen üretilerek daha keyifli giymeleri ve severek üzerinde taşımaları sağlanır.

Erkek Çocuk Takım Modelleri

Erkek çocuklar için hazırlanan takımlarda hepsinin de ayrı ayrı zevkte olduğu düşünülerek hoşlarına gidecek olan modeller tasarlanıyor. Çizgi film karakterlerinin de olduğu desenler veya arabalı, uçaklı, robotlu modeller veya sadece yazıdan ibaret olan sade desenler oldukça fazla tercih edilenler arasında yer alıyor.  

Takım kıyafet almanın faydalarından bir tanesi de kombin yapmak için pek fazla düşünmeye gerek olmaması ve ayrıca birden dışarıya çıkmak gerektiğinde yanına kıyafet olarak uyumlu giysiler almanın avantajını edinmektir.

Birbirinden farklı koyu ve açık desenlere sahip olan takımlar kış ayları giyilebilecek kalitede iken, aynı zamanda yaz aylarına uygun takımlarda mevcuttur. Hatta sezon geçişlerinde mevsimsel kıyafetler olarak da rahatlıkla tercih edilebilir ve çocuklar içinde rahat eder. Hareketleri kısıtlamayacak olan kıyafetler çocuk için daha uygun olacaktır.

Takımların Fiyat Aralığı

Erkek çocuklar için satılan takımlar kalitesine göre ve yanı sıra modeline göre fiyatlar da farklılık gösterir. Fakat hiçbiri fahiş fiyatı olmayan herkesin bütçesine hitap edecek tarzdadır. Bu sebepten tek tek kıyafet alıp takım yapmak yerine takım olarak almak her zaman daha avantajlı olacaktır.

Hatta indirime giren ürünler arasından bu şekilde birkaç adet satın almak herkesin bütçesine daha hafif gelecek fiyatlara denk gelir. Sizlerde hediye olarak almak istediğinizde veya kendi çocuklarınız için takım kıyafetler almak istediğinizde sitemize giriş yaparak buradan dilediğiniz modelleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.