KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Ceket

Erkek Giyim Ceket

Erkeklerin dış kıyafet olarak giydikleri ve tercih ettikleri en önemli kıyafetlerden bir tanesi de ceketlerdir. Erkek ceketleri ilk zamanlarda deri olarak görülse de sonradan artık hırka tarzında ve çoğu kumaştan üretilmeye devam ediyor. Ceketlerin modelleri ve kalitesi değiştikçe fiyatlarında da farklılık oluşabiliyor.

Bazı ceketler bir erkeğe birkaç yıl giderken bazıları neredeyse 10 yıl gelecek kadar kaliteye sahip olabiliyor. Bu hem içerisindeki ipliğin kalitesi ve kalınlığından da kaynatılırken, bazen de tabiki kişinin kullanım tarzı da bunu etkiliyor. Sonuç her ne olursa olsun ceket modelleri tercih ederken herkesin kendi tarzına uygun olan ve zevkine hitap eden ceketleri seçmesi daha doğru bir tercih olacaktır.

Erkek Ceket Fiyatları

Bilindiği üzere genel olarak her kıyafet sezon sonunda indirime düşer. Bu sebeple ceket alacak olan kişiler kış aylarında değil de yaz aylarından itibaren araştırma yaparak ceketlerini önceden hazır ettiğinde daha uygun fiyatlara sahip olmuş olacaklardır.

Erkek ceketlerinin modellerine göre fiyatlarda değişiklik gösterdiği gibi bazen hiç umulmadık bir ceket indirime düşebilir. Bundan dolayı indirim günlerini takip etmekte kişi için oldukça faydalı olur. Hal böyle olunca bazen İndirimli fiyatlarla ceket alabilen kişi artan parayla farklı kıyafetler de alabilir. Yine aynı şekilde sevdiklerinize erkek ceketi hediye almak istediğinizde de rahatlıkla bugünleri takip ederek kaliteli olan ürünleri çok daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Erkek Ceket Modelleri

Bazı kişiler fermuarlı olan ceketleri daha fazla tercih ederken onları kullanırken kendilerini daha rahat hissetmekte fakat bazen düğmeli olan modeller moda olarak trend olan ürünler arasında da yer alabiliyor. Bu sebeple burada önemli olan ceket modelleri içerisinde kişinin tarzına hitap edecek olan ve en çok hangisinin içerisinde rahat edeceğini hesaba katarak aldığı modeller olacaktır.

Bazıları kapşonlu modelleri severken bazıları kapşonsuz ve sade modellerden daha çok hoşlanır. Yani burada hem tarzına hitap eden hem de kişiyi yansıtan ve genellikle ne tür kıyafetler giyiyorsa onlara uygun olan modelleri alması kendisi için daha doğru bir tercih olacaktır. Fermuarlı düğmeli kapşonlu veya kapşonsuz birçok modeli bizim sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz.

Polo Mirage, Erkek Selanik Triko Çizgili Lacivert Mont ..
74,99TL 54,99TL
Polo Mirage, Erkek Selanik Triko Çizgili Siyah Mont UK7109..
74,00TL 54,99TL
Polo Mirage, Erkek Selanik Triko Fermuarlı Gri Mont UK7114..
74,99TL 54,99TL
Polo Mirage, Erkek Selanik Triko Kapşonlu Koyu Gri Mont UK7122..
74,99TL 54,99TL
Erkek Triko Gri Ceket UK7122..
74,99TL 54,99TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)