KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Gömlek

Erkek Giyim Gömlek

Gömlek eski zamanlardan beri varlığını koruyan ve modasını asla yitirmeyen kıyafetler arasındadır. Gün geçtikçe yeni tarzlarıyla ve modelleri ile daha fazla çeşide sahip olduğundan dolayı gömleği sevmeyen kişiler dahi kendi zevklerine uygun modellerine rahatlıkla ulaşabiliyor. Bazıları bol ve keten kumaş gömlekleri tercih ederken, bazıları ise daha dar ve badi tarzındaki gömleklerden hoşlanabiliyor.

Bu sebepten herkesin tarzına hitap eden modeller üretilmeye devam ediliyor. Ayrıca gömlekler düğmeli olduğundan kullanımı daha kolay olan kıyafetlerin başında yer alıyor. Kollarının da düğmeli olması herhangi bir ihtiyaç esnasında daha kolay bir şekilde yukarı doğru kıvrılmasına sebep oluyor.

Hatta bazı gömleklerin kolları ortadan düğmeli olup sıcak günlerde kısa kollu tişört halinde dahi getirilebiliyor. Bunun gibi daha birçok gömlek sayesinde hem yaz hem de kış aylarında rahat hareket edebilme şansına sahip olunuyor.

Sevilen Gömlek Modelleri

Gömlek modelleri hakkında bahsetmek gerekirse kış aylarına ve yaz aylarına uygun kumaşlara sahip olan birçok gömlek modeli bulmak mümkün keten gömlekler daha fazla yaz aylarında ve mevsim geçişlerinde ki baharlarda daha çok kullanılsa da, kalın yünlü kumaşlardan imal edilen gömlekler kış aylarının vazgeçilmezi oluyor.

Hem rahat bir kullanım elde edilerek hem de vücut daha sıcak tutuluyor. Mevsimlere uygun olan gömlek tercihi yapmak daha kullanışlı olacağından güzel araştırma ve deneme sonucunda satın alınması daha uygun oluyor.

Erkek Gömlek Desenleri

Gömleklerin desenleri arasında bulunan düz veya eğik çizgili, hatta kareli desenler de birçok gömlek klasik tarzı sevenler için oldukça ideal oluyor. Fakat son zamanlarda trend olan birçok farklı desende gömlek gençlerin de ilgisini üzerine çekiyor. Ayrıca gençler daha fazla dar kesimli olan ve bel oyuntulu olan gömlekleri tercih ederken, orta yaşlılar daha çok bol kesimli olan gömlekleri tercih ediyor.

Her erkek kendi tarzına uyum sağlayan ve kendisini en rahat hissettiği modelleri seçiyor. Sizler de kendiniz için veya etrafınızdaki sevdikleriniz için erkek gömleği almak istediğinizde mutlaka onların tarzına ve genellikle kullandığı modelleri itibara almalısınız. Ayrıca bu tür modelleri sitemizden de rahatlıkla bularak uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Erkek Antrasit W Arma Kot Gömlek..
49,99TL 44,99TL
Erkek Çıtçıtlı Çöl Sarısı Kot Gömlek..
49,99TL 44,99TL
Erkek Ekose Gömlek Kırmızı..
159,99TL 119,99TL
Erkek Ekose Siyah Keten Gömlek..
159,99TL 119,99TL
Erkek Ekose Yeşil Keten Gömlek..
159,99TL 119,99TL
Erkek W Armalı Açık Yeşil Kot Gömlek ..
49,99TL 44,99TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)