KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Pantolon

Erkek Giyim Pantolon

Erkek giyiminde pantolon büyük bir rol alır. Herkesin zevkine ve tarzına göre pantolonlar bulunur. Son zamanlarda dar kesim ve bilekte olan pantolonlar kullanılsa da jean pantolonlarda oldukça ilgi görüyor. Kot pantolonların yanında kumaş pantolonlar da erkeklerin giyimine sunuluyor. Kumaş pantolonlar genellikle ceket altı olarak kullanılıyor.

Ama kot pantolonlar ile her türlü kombin rahatlıkla yapılabiliyor. Kış mevsiminde kaban veya mont altında çoğunlukla ve genellikle kot pantolon kullanılır. Gençler çoğunlukla kot pantolonu tercih ederken, biraz daha olgun erkekler ise kumaş pantolon tercih ediyor. Tabiki burada sadece yaş baz alınmayıp zevkler de önem arz ettiği için herkes dilediği modeli ve kumaşı tercihe edebilir.

Erkek Pantolon Çeşitleri Nelerdir?

Pantolonların oldukça çeşidi vardır. Herkes kendi zevkine göre pantolonların modelini ve tarzını tercih ediyor. Pantolon çeşitlerinden olan dar paça pantolon, bol paça veya bol kesim pantolon, pileli pantolon, İspanyol paça pantolonlar ve bilekte olan pantolonlar herkesin tarzına ve zevkine ayrı ayrı hitap ediyor.

 Günümüzde çoğunlukla dar paça ve dar kesim pantolonlar daha çok kullanılıyor. Bu tarz pantolonlarla kombin yapmak daha kolay oluyor. Renk renk çeşitleri ile herkesin zevkine ve tarzına hitap ediyor. Yaz aylarında daha çok açık renkli pantolonlar tercih ediliyorken, kış mevsiminde ise koyu renkli pantolonlar tercih ediliyor.

Son Moda Pantolon Ürünleri

Pantolonlarla isterseniz spor isterseniz de klasik modellerle kombin yapabilirsiniz. Fakat bazı renkler vardır ki her mevsime ve kombine rahatlıkla uyum sağlarlar. Bu tür pantolonlarla kombin yapmak oldukça kolaydır. Kazak veya gömlek gibi birçok kıyafetin altında şık dururlar. Pastel renklere sahip olan pantolonlar son zamanlarda bazı kişiler tarafından tercih edilse, mevsimine göre koyu ve açık renkler de ilgi görüyor.

Her erkeğin giyim tarzı ve zevki de bu tür tercihleri etkiliyor. Sizlerde sevdiğiniz tarzda ve renklerde pantolonları satın almak ve birbirinden güzel ve farklı modellerin bütçenize hitap eden uygun fiyatlarından haberdar olmak için temizle rahatlıkla giriş yapabilir ve oradan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.